Децата Момче Девојки Сусам Улица Костим Onesies Црвено elmo Cookie Monster Cosplay Пижами Pyjamas Деца Sleepwear Зимска ноќ на Вештерките
Ново - 40 %

Децата Момче Девојки Сусам Улица Костим Onesies Црвено elmo Cookie Monster Cosplay Пижами Pyjamas Деца Sleepwear Зимска ноќ

Залиха
DEN 1824.00
DEN 1094.00
Износот:


Опис на производот
100% нов бренд & висок квалитет на Надворешната трговија цел од фабриката директно Ова е многу модата и прекрасна! Совршен за Божиќ/Роденден/ноќта на вештерките подарок. Тема : Аниме карактери Дебелина : Дебел Материјал : Супер меки поларните руно и памук. Пол : Момчиња и девојки и двете можат да се носат. Пакет : 1* onesies (не вклучуваат чевли) Постои 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин. Ние поддршка на пад на Превозот / трговија на Големо клиентот. Можете да контактирате со нас кога ќе се направи нарачка. Ние ќе ви обезбедиме најдобра цена и брза испорака за вас
Големина информации
XS-Големина одговара за висина 95cm-110cm S-Големина одговара за висина 110cm-130cm
Возрасни S-Големина одговара за висина 59-64 инчен/150cm-163cm Возрасни М-Големина одговара за висина 64-68 инчен/163cm-172cm Возрасни L-Големина одговара за висина 68-70 инчен/172cm-178cm Возрасни XL-Големина одговара за висина 70-74 инчен/178cm-188cm answer : ___________________________ Note : Ова е baggy стил, вие само треба да изберете големина според висината.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Извор:
сусам улица
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
NOWCOS
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Број На Модел На:
2018
Материјал:
Поларните руно
Знаци:
Црвено elmo
Посебни Употреба:
Колаче чудовиште onesies костим, Цртан филм sleepwear
Одделот За Името:
Деца
Ткаенина Тип:
Поларните руно
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан филм животните носии
боја:
Црвена, Сина
Карактеристично:
Симпатична, Забава, Удобност
ФОТО:
100% реално фото снимање
Пакет:
1 парче onesies

Поврзани производи