Трговија на големо SYMA S107G S107 резервни делови Главниот Ножеви , Опашки, Реквизити, Рамнотежа Бар, Вратило, Брзини - Жолто Црвено и Сино -

Трговија на големо SYMA S107G S107 резервни делови Главниот Ножеви , Опашки, Реквизити, Рамнотежа Бар, Вратило, Брзини - Жолто

Залиха
DEN 201.60
Износот:


SYMA S107 G RC хеликоптер делови. 100% Сосема Нов Пакување вклучува : Количина : 1 lot = 1 set/3 set/5 поставите Тоа е фабричките резервни делови.

Декларираните карактеристики

боја:
Црвено 1 Сет, Жолта 1 Сет, Сина 1 Сет
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Број На Модел На:
S107G
РК Делови и Accs:
Пропелери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Насликани
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
квалитет:
добро
Состојба:
Бренд Нови

Поврзани производи