Бесплатен превозот нов бренд панк мода ровот cummerbund класичните тенки сите натпревар половината појас тока рака женскиот стомак ремени жени
Ново - 15 %

Бесплатен превозот нов бренд панк мода ровот cummerbund класичните тенки сите натпревар половината појас тока рака женскиот

Залиха
DEN 278.40
DEN 237.00
Износот:


Реден број : BT-95
Материјал : кожа
Големина : за 100cm должина, 1width
Пакување : 1pc/opp

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
1cm
Тока Должина:
8.5 cm
Број На Модел На:
BT-95
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тока Ширина:
1.3 СМ
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
OWLMS
рака тока елемент:
paintless
Појас Должина:
еден круг
Материјал Функција:
Сјајни
Рака ширина:
тенок дизајн ( < 2cm )
мазна тока рака тока материјал:
алуминиумски глава
носи дел:
Појас
is_customized:
Yes
Појас Должина:
105 cm
Појаси Големина:
една големина

Поврзани производи