Виножито дете бебе Вреќа за Спиење Гасеница анти tipi леотар romper parisarc Бебе Дете swaddle conjoined облека Sleepsack
Ново - 24 %

Виножито дете бебе Вреќа за Спиење Гасеница анти tipi леотар romper parisarc Бебе Дете swaddle conjoined облека Sleepsack

Залиха
DEN 714.72
DEN 543.00
Износот:


На следете е проценето време табелата со пријавени
Ако објектот е изгубен за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата. ве молиме напишете вашето барање во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако тоа е во парк, ако не го направите тоа, јас не ќе биде одговорен за несоодветниот предмет испратени до вас. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ние обезбедуваме 60 дена размена гаранција за услугите од датумот на купување, ако објектот е неисправен.големина : pls дозволете 0-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
Ве молиме имајте во предвид дека : сите неисправни предмети мора да се врати во рок од 2 месеци од денот на купени за размена или наплата.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена.
Ставка Опис
Виножито дете бебе Вреќа за Спиење Гасеница анти tipi леотар romper parisarc Бебе Дете swaddle conjoined облека Sleepsack
Функција : 100% Сосема Нов
Материјал : Faux велур
Големина : 75 .
Поради посебност на дигитален производ понекогаш купувачот може да мислат дека тој добил погрешна точка (всушност тоа може да биде добро ),но ниеден орган може да го потврди тоа или не intuitionist доказ за поддршка на тоа, купувачот ќе биде уште понуда за враќање.
Поштенски
Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Регистрирани пост за повеќето од земјата) : Нормално доаѓањето на дестинација 18-29 дена.95
Одговара за бебиња од 0 - 3 години
Големина 75 за 0-1 носители години
Големина 95 за 1 -2 или 3 години
Тоа е за бебињата да носат во зима и есен Големина на табела
Пакет се вклучени :
1 x Бебе вреќа за спиење
Answer : ___________________________ Note : 1. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја. Експрес (DHL/EMS, итн. Ќе се нудат за возврат. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни. Купувачот мора да се врати ставки на нашите Кина канцеларија во неговиот/нејзиниот сопствен трошок на пост-страница.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Gaorui
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Velour
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Sleepsacks

Поврзани производи