Пешадијата Спорт Војска Нараквици G10 Црна 22mm Види Ремени Најлон Платно Бенд 4 Сребрени Прстени НОВИ Тешки Watchbands за Мажи
Ново - 40 %

Пешадијата Спорт Војска Нараквици G10 Црна 22mm Види Ремени Најлон Платно Бенд 4 Сребрени Прстени НОВИ Тешки Watchbands за Мажи

Залиха
DEN 815.52
DEN 489.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
ПЕШАДИЈАТА
Број На Модел На:
WS-НАТО-Б-22
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
Bukle
Бендот Должина:
280mm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
11 инчен
Бендот Ширина:
0.86 инчен

Поврзани производи