БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS x 10W Бела 800-900LM 30MIL Sanan Чип LED Сијалица SMD Светилка Светлина, Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА 6000-6500K
Ново - 5 %

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS x 10W Бела 800-900LM 30MIL Sanan Чип LED Сијалица SMD Светилка Светлина, Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА

Залиха
DEN 362.88
DEN 345.00
Износот:

БЕЛА Sanan 30x30 MIL 6000-6500 K 800-900 LM 9-12 V 900 MA
LED сијалицата Моќност : 10 W Напон : DC 9-12 V(ако користите DC 12,Препорачува Серија за 1.50 ohm отпорник да го користите) Интегриран пристап : Серија 3 и 3 Димензии (L x W) : Прибл. 1.15 x 0,8 инчи / 2.9 x 2 см светодиодни дел на големина : 11mm * 11mm
Примена : Пејзаж сцена / место осветлување Архитектонски осветлување на Екранот сцена Уметнички дела осветлување општа намена Забавен парк сцена Аквариум осветлување
Пакетот Вклучува : 10x LED сијалица

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
K
Тип:
LED
Состојба:
Нови

Поврзани производи