PG40 Мастило Кертриџ За Canon СТР 40 СТР-40 За Canon Pixma MP140 MP160 MP180 MP190 MP210 MP220 MP450 MP470 IP1800 IP2500 IP2600

PG40 Мастило Кертриџ За Canon СТР 40 СТР-40 За Canon Pixma MP140 MP160 MP180 MP190 MP210 MP220 MP450 MP470 IP1800 IP2500 IP2600

Залиха
DEN 815.52
Износот:


Ве молиме имајте во предвид :
Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто!
Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот.

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
pg40
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
einkshop
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
кертриџ модел:
За Canon СТР 40 СТР-40
За canon pixma ip1800:
За canon pixma ip1800
СТР-40:
За Canon Pixma MP160 MP180 MP190 MP210 MP220 MP450 MP470 печатач
за canon pixma mp190:
за canon pixma mp190 мастило касети
кертриџ стр 40:
за canon стр-40
за canon mp140 мастило:
за canon mp140 мастило
за canon mp160:
За canon pixma mp160 мастило кертриџ
за canon mp210:
за canon pixma mp210 касети
за canon pixma mp140:
за canon pixma mp140
за canon pixma mp220 мастило касети:
за canon pixma mp220 мастило касети

Поврзани производи