Пластични Притиснете Snap Копчето Fastner Studs Копчето за Шиење На Облека, Додатоци 10мм - 18mm Мешана Боја промет на големо со бесплатен превозот

Пластични Притиснете Snap Копчето Fastner Studs Копчето за Шиење На Облека, Додатоци 10мм - 18mm Мешана Боја промет на големо

Залиха
DEN 383.52
Износот:


Име : Пластични Притиснете копчето snap
Материјал : Пластика
Боја : Розова , црвена , сина , зелена , жолта ,Роза ,бела и Црна боја во парк , друга боја е надвор од акциите
Количина : 100 поставите мешано 8 боја
Големина : 10мм , 11.5 mm . 13mm . 15mm . 18mm
Овие пластика се држат сврзувачки елементи/press studs, обично се користат во чиста ткаенина, Барби/Blythe/Кукла/Мечка Clothingsand било лукав projectsyou може да има во предвид и, исто така, како разубавувањето и scrapbooking
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Декларираните карактеристики

боја:
10мм мешана боја, 11mm мешана боја, 13mm мешана боја, 15mm мешана боја, 18mm мешана боја
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
Најлон
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
4345
Големина:
10mm-25mm

Поврзани производи