бесплатен превозот 10pcs Гумени Играчки Мода Пластични, Гумени држи меч Дете си Игра Играчки, Подароци на децата Партија Декорација
Ново - 27 %

бесплатен превозот 10pcs Гумени Играчки Мода Пластични, Гумени држи меч Дете си Игра Играчки, Подароци на децата Партија Декорација

Залиха
DEN 1258.56
DEN 919.00
Износот:


гумени деца меч, ДЕТСКИ ИГРАЧКИ
материјал : ПВЦ
големина : по надувување за 110cm
Превозот термин :
Ние брод стоката претежно преку EMS, DHL, UPS-от, хонг конг пост. Обично, ако објектите се подолу 2kg, ние често Кина пост, ако над 2 кг, ние претпочитаат ПРОЗОРЦИ.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел не треба да плаќаат данок врз увозот, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" со помала вредност, но тоа не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да работен во некои земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите
Превозот термин :
Ние брод стоката претежно преку EMS, DHL, UPS-от, хонг конг пост. Обично, ако објектите се подолу 2kg, ние често Кина пост, ако над 2 кг, ние претпочитаат ПРОЗОРЦИ.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел не треба да плаќаат данок врз увозот, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" со помала вредност, но тоа не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да работен во некои земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите
испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот.Ако сте среќни со набавките тука,позитиви ќе бидат високо ценети.
Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате на,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и среќен да биде вашиот оператор. 100 % Задоволството На Гарантира .Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Предупредување:
над 3 години
боја:
Црна
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Гумени
дизајн:
Меч Оружје Категорија
Димензии:
долго 110cm
Број На Модел На:
780
дизајн:
меч
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
10pcs/многу
гумени големина:
по надувување за 110cm
боја:
како Слика
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Возраст Опсег:
2-4 Години, 5-7 Години, 8-11 Години, 12-15 Години, Grownups
Тип:
Други Гумени Играчки
дизајн:
Меч

Поврзани производи