Бесплатен превозот,1pcs, 2013 мода дебели плетенки шарени плетени капа ,Убави жени е есен зима топла капа ,5 боја,промет на големо .
Ново - 25 %

Бесплатен превозот,1pcs, 2013 мода дебели плетенки шарени плетени капа ,Убави жени е есен зима топла капа ,5 боја,промет на

Залиха
DEN 402.24
DEN 302.00
Износот:

99 /парче
Бесплатен превозот (1pcs) новиот зима 2013 Јужна Кореја верзија на плетени капа Убава и топла капа на жената шамија 6 боја US$ 7. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.99 /парче
1piece,Нови кашмир подебели жена капа, шамија ракавици еден сет на три, зима мода капи, multicolor, бесплатен превозот САД$ 11.55 /парче
Бесплатен превозот,1pcs,жена плетење earmuffs шапка, мода зима чиста прирачник топла капа, четири бои, Божиќ подарок. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.28 /парче
1 Buc Бесплатен Превозот 2013 Зима и Топло Поврзана Капи Мода Жените Пеперутка Earmuffs Шапка Мулти-боја MZ6814 US$ 7. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Стил : плетење шапка
Шапка обемот големина : сите код (56-58 см)
Круна : купола
Гребенот : нема стреи
Главен материјал : акрилик
Толпата : Г-Ѓа
Стил : слатка и прекрасна
Стил детали : лента
Боја класификација : розова, беж, лубеницата црвена, жолта, бела
Колокација сцена : одмор
Опсег на сезоната : есен зима
Бесплатен Превозот 1 Buc 2013 Мода Биг Цвет Бисер Плетени Капи Есен И Зима и Топло, Жените Шапка 2 Боја на Големо И Мало US$ 7. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.99 /парче
Бесплатен превозот (1pcs) 2013 НОВА мажите и жените зимска шапка/мажи плетени капа Моден зимски топла капа multicolor трговија на големо US$ 5. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.44 /парче
Бесплатен превозот,2013 нова,1pcs,жената плетење пати линија капи,зима и топло уво заштита шапка,multicolor.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.50 /парче
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.57 /парче
Бесплатен превозот (1pcs) Модата Плетење Топла Есен Зима Шапка Три Топки Жените Уво Заштита Капи Multicolor трговија на Големо US$ 6.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
XEONGKVI
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Број На Модел На:
MZ-0194

Поврзани производи