фотографска опрема 50x70cm Softbox Мека Кутија E27 Светилка Portraitist фотографија поставена една светилка softbox 2m llight стојат cd50
Ново - 49 %

фотографска опрема 50x70cm Softbox Мека Кутија E27 Светилка Portraitist фотографија поставена една светилка softbox 2m llight

Залиха
DEN 1584.00
DEN 808.00
Износот:


Детали За Производот
ПРОИЗВОДОТ БЕЗ СИЈАЛИЦА.
Sugestion се купи оваа LED светилки заедно.
1.LED ПЧЕНКА СВЕТЛИНА, КРУШКА,СУПЕР ВИСОКА СВЕТЛА И ПРОФЕСИОНАЛНИ.
https : //www.aliexpress.com/store/product/5500k-half-spiral-energy-saving-light-bulbs-lamps/335811_32369382725.html?spm=2114.12010615.0.0.Jzcoez

2.супер-светли LED енергија-заштеда на
https : //www.aliexpress.com/store/product/Professional-photography-light-bulb-150w-8-5500k-softbox-1/335811_1398712727.html?spm=2114.12010615.0.0.cc5 Vu L
Или 150 W 5500 K заштеда на енергија светилки е многу погодна ,премногу.
Whatsapp Viber +008613427553280 +008613427558694 иг : Adearstudio

Декларираните карактеристики

боја:
softbox и да застане, само 2mlight стојат, само softbox
Број На Модел На:
Нови
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CADeN

Поврзани производи