OPHIR 5 компјутери/Set Тетоважа Airbrush Воздух Четка Спреј Пиштол Совет за Чистење со Четка Комплет за Чистење Алатки 5 Големина Помеѓу 1mm и 5mm # AC023-5x

OPHIR 5 компјутери/Set Тетоважа Airbrush Воздух Четка Спреј Пиштол Совет за Чистење со Четка Комплет за Чистење Алатки 5 Големина

Залиха
DEN 418.56
Износот:

Опис : Оваа мини airbrush чистење полнење има 5 различни големини опции за темелно чистење на барел внатрешни работи и рог дупки на воздухот капа,ЦЕНТАР ДУПКА НА БОЈА ПРВЕНСТВО, течност совет и одбивни и други мали пасуси. Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на 5 различни големини Прилог на ѕвони за лесно складирање Одлична за чистење тетоважа опрема како костец, совети, цевки, млазници, итн. Вкупната Должина На Сите : 10cm Четка Должина На Сите : 3cm Четка Ширина : Помеѓу 1mm и 5mm Боја : како на сликата шоу

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
Between 1mm and 5mm
Број На Модел На:
AC023-5x
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Четка За Чистење Комплет За Чистење Алатки

Поврзани производи