Нова Мода Сјајна Бонбони Боја Камен Студ Earring Накит За Жените

Нова Мода Сјајна Бонбони Боја Камен Студ Earring Накит За Жените

Залиха
DEN 128.64
Износот:

БЛАГОДАРЕНИЕ на БОГА, јас СУМ ЖЕНА ОПИСИ 1)Материјал : алуминиум, 2)Боја : Како на сликата покажува 3)Пакет : OPP кеси, Воздушен Балон Филм , Надворешниот картон Pls имајте на ум ни бојата кога ќе го поставите цел ,други мудри ,ние ќе го испратам до тебе во случаен избор. КАКО ДА се ОДРЖИ НАКИТ Висок Квалитет ,Сите Фабрика Цена! Pls кликнете мојата продавница веб-страница : http : //www.aliexpress.com/store/213110 ќе ги најдете на прекрасен свет! Благодарение на бога,јас сум жена објектите се добро спакувани со картонска кутија и Воздух Балон Филм,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или? додаток ?со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Се надевам дека ќе може да се разбере. Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др ,ако имате прашања за овој момент, исто, pls не двоумете се да ми каже . Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни (освен лична штета) ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот надомест и ракување со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика
Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение начин да го реши секој prombles. сите ние не сакаме лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Јас верувам дека можеме да имаме win-win соработка и среќен трансакцијата . Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ЗАПОМНИ МЕ ,ЈАС СУМ НА АДА ,ВАШИОТ НАЈДОБАР ПРИЈАТЕЛ ?. НАШИТЕ РАСТЕ ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за Вашето задоволство, нашите извршување!

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Kymyad
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
легури ,кристал.смола
Големина:
50*21mm
Тежина:
13.8 g

Поврзани производи