AOLIKES 1PCS Еластичен Завој Заврши Салата Фитнес рака Компресија Лента Лактот Поддршка Тенис Обука за Безбедност Рака Бендови Со Ремени
Ново - 36 %

AOLIKES 1PCS Еластичен Завој Заврши Салата Фитнес рака Компресија Лента Лактот Поддршка Тенис Обука за Безбедност Рака Бендови

Залиха
DEN 95.52
DEN 61.00
Износот:


AOLIKES 1 PCS Еластичен Завој Заврши Салата Фитнес рака Компресија Лента Лактот Поддршка Тенис Обука за Безбедност Рака Бендови Со Ремени (1 PCS,не 1 Пар)
Карактеристики : 100% Нов и висок квалитет на Меки, удобни ,против пролизгување, дише,да се Спречи лактот повреди за време на вежбање е Применливо Спорт : фитнес,трчање,кошарка,Бадминтон ,велосипедизам, mountaineering отворено качување и други спортски лактот заштитник
Спецификации : Име : Спорт Лактот Поддршка Материјал : Памук / spandex Боја : Црна/Сина/Кожа Боја/Бела/Црна со Сини/Сива боја со Бела/Црвена со Бела Големина : За 70cm Пакет се вклучени :
1 x Лактот поддршка (1 PCS,не 1 Пар)

Декларираните карактеристики

Материјал:
Памук / Spandex
Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
A-1546
одговараат за:
Мажи Жени Женски Машки Момчиња Девојчиња
Стил:
лактите поддршка
одговараат спорт:
Кошарка,фитнес,трчање,велосипедизам,mountaineering
Функција:
Beathable и Удобно

Поврзани производи