2018 SINOBI Нараквици за Дама Нерѓосувачки Челик Луксузни Домот Види Топ Бенд Новиот Златен Кварц saat рачен часовник Relojes Mujer
Ново - 49 %

2018 SINOBI Нараквици за Дама Нерѓосувачки Челик Луксузни Домот Види Топ Бенд Новиот Златен Кварц saat рачен часовник Relojes

Залиха
DEN 939.84
DEN 480.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SINOBI
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
9285
Случај Дебелина:
7mm
Бендот Должина:
14cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
30мм
Област:
Русија топла продажба
Логистика:
Бесплатен превозот
боја:
Злато
Производство:
Швајцарскиот Направени
Gendar:
Дама

Поврзани производи