Оригиналниот 4Pcs/многу BTY ААА NI-МЗ 1.2 v 1350mAh Батерија За Електронски Додатоци Freeshipping
Ново - 6 %

Оригиналниот 4Pcs/многу BTY ААА NI-МЗ 1.2 v 1350mAh Батерија За Електронски Додатоци Freeshipping

Залиха
DEN 307.20
DEN 289.00
Износот:


Оригиналниот 4 Pcs/многу BTY ААА NI-МЗ 1.2 v 1350m Ah Батерија За Електронски Додатоци Freeshipping
Објектот спецификите
Бренд Име : BTY
Модел : AAA Батерија
Тип : Ну-Мз
Номиналниот Капацитет : 1350mah
Номиналниот Напон : 1.2 V
Боја : Зелена
Тежина : 10g
Батерија : Да
Батерија Пати : До 1000 пати
Пакет Се Вклучени
4 x BTY 1350m Ah ААА Батерии
Карактеристики
Безбеден и еколошки.
100% Сосема Нов и Висок квалитет.
26650 батерија NI-МЗ литиум батерија.
Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.
Превозот
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
EMS : (www.ems.com.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работен ден
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации,кој може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.
Други
Фото Шоу

Декларираните карактеристики

Номиналниот Капацитет:
1350mAh
Големина:
AAA
Батеријата Број:
4pcs/многу
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
AAA Батерија
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
kingwei
Тип:
NI-МЗ
Тип:
НУ МЗ Батерија
Име:
BTY
Напон:
1.2v
Тежина:
10g
боја:
Зелена
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
ААА
Оригинална Батерија:
Yes
Пакет:
4pcs/многу
Номиналниот Капацитет:
1350mAh

Поврзани производи