GGGGGO ДОМА Полиестер/Метален Brocade Ткаенина Змеј Жакард Ткаенина 150x100cm за Облека, Фустан, Костим Фестивали Пакување
Ново - 5 %

GGGGGO ДОМА Полиестер/Метален Brocade Ткаенина Змеј Жакард Ткаенина 150x100cm за Облека, Фустан, Костим Фестивали Пакување

Залиха
DEN 600.00
DEN 570.00
Износот:


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
ИМЕ НА ПРОИЗВОД :
ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : ШИРИНА : 150 CM(59")
Answer : ___________________________ NOTE : 1 Метар ткаенина= 1 метар(39") (должина) x 1.5 метри(59")(ширина)
Производот употреба : може да се користи за Облека, Фустан, Костим Фестивали Пакување и нешто што сакате...
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
GGGGGO ДОМА,СОВРШЕН ДОМ СОВРШЕН ЖИВОТ!

Декларираните карактеристики

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
GGGGGO ДОМА
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Ширина:
150cm(59)
Стил:
Жакард
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
Полиестер / Метален
Тип:
brocade ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Велур Ткаенина Тип:
no

Поврзани производи