JYConline Завој Жени Секси Bodycon Фустан Есен Зима 2 Парче Сет Жените Долг Ракав Партија Фустани Vestidos Дама Молив Фустан
Ново - 23 %

JYConline Завој Жени Секси Bodycon Фустан Есен Зима 2 Парче Сет Жените Долг Ракав Партија Фустани Vestidos Дама Молив Фустан

Залиха
DEN 704.64
DEN 542.00
Износот:


JYConline Завој Жени Секси Bodycon Фустан Есен Зима 2 Парче Сет Жените Долг Ракав Партија Фустани Vestidos Дама Молив Фустан
1. 100% Сосема Нов
2. Боја за избор : Црн Фустан,Каки,Вино Црвено,Сива,Морнарица
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Големина : S/M/L/XL. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група.
Plz се Следи Големината на Табелата за Да Изберете Големина Големина Биста(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Должина(cm) S 80 68 82 40/55 M 84 72 86 41/56 L 88 76 90 42/57 XL 92 80 94 43/58 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Жените се облекуваат
(Овој објект без мало пакет)
Стави вашите убаво фото кога ќе ја напуштат повратни информации,и да се сподели со вашите Facebook,VK,Instrogram..
Тогаш ќе се добие најниска цена за вашата следна цел, со бесплатен дар!!!! Можеби ѓердан,
или едно парче памук вест,или една кутија на лажни трепки,или големо изненадување!!!!!!!!!!
Покаже youself сега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас.
* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако имате било какви прашања,можете да ги оставите пораките во вашата нарачка директно,во рок од 24 часа ние ќе ви одговори.
Или можете да контактирате со мене,јас ќе ви одговори што наскоро!!!

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
jyconline
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Сезоната:
Есен
Деколте:
Turtleneck
Стил:
Секси & Клуб
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Фустани Жени
Sleeve Стил:
Редовни
жените се облекуваат:
секси фустан,жените две парче облека
2017:
плажа фустан,украина
Фустани Жени:
Сечење на Врвот и Здолниште
секси фустан:
женска секси фустани партија ноќен клуб фустан без ракави жените се облекуваат
Се облекуваат:
секси клуб фустан,vestido де феста
Големина:
S,M,L,XL
Партија фустани:
Секси Клуб Фустан
лето облечи:
жените се облекуваат
bodycon фустан:
секси партија bodycon фустан,2 парчиња завој фустан
две парчиња облека на жените:
2 парчиња облека,жените bodycon фустан

Поврзани производи