1 buc Алуминиумски Круг 6 брзини мануелен Shift Knob Опрема M10x1.5 Тема За Хонда Граѓански Одисеја Договор
Ново - 16 %

1 buc Алуминиумски Круг 6 брзини мануелен Shift Knob Опрема M10x1.5 Тема За Хонда Граѓански Одисеја Договор

Залиха
DEN 348.00
DEN 292.00
Износот:


Карактеристики : Лесно се инсталира, високо квалитетни, трајни Најдобри замена за носење или скршени shift knob Ова еден универзален shift knob за рачен менувач Fitment : Одговара за Хонда Спецификација : Тип : 6 Брзина Материјал : Алуминиум Топка со Дијаметар : 4.7 cm Завртка Големина : M10x1.5mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Shift Knob 1 x Завртка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Име На Модел:
1A20826
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Никој
Година:
2017
Објектот Тежина:
163g

Поврзани производи