ohhunt Лов Riflescope Железнички Планината Брзо Ослободување AR-15 М16. Црвена Точка Столб Адаптер Picatinny Weaver Железнички Планината
Ново - 5 %

ohhunt Лов Riflescope Железнички Планината Брзо Ослободување AR-15 М16. Црвена Точка Столб Адаптер Picatinny Weaver Железнички

Залиха
DEN 400.80
DEN 381.00
Износот:

Ohhunt Лов Riflescope Железнички Планината Брзо Ослободување AR-15 М16. Црвена Точка Столб Адаптер Picatinny Weaver Железнички Планината
Карактеристики : 1.Солидна Алуминиумска Конструкција со Мат Црна Заврши
2.Smart 2 Парче Дизајн за Стегање Барел Пушка
3.Компатибилен огнено Оружје Барел Опсег : Diameter10-20mm
Трговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество ПЛАЌАЊЕ : не прифаќаме aliexpress плаќање само. Ние брод во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Сериозни понудувачи само, ве молам. Нарачки ќе бидат откажани и неплатени објект спор поднесени ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето. ПРЕВОЗОТ : Ние се нудат стандарден рамна стапка за превозот цената на светот. Производ бродови директно од Кина преку воздухопловната и испорака,времето За испорака ќе биде зависи од различни дестинација. Сад, Австралија, велика БРИТАНИЈА, можеме да испратите e Packet Други земји default испрати Кина Пост Воздух Mail Ако сакате да побрза примена на стоката, може да изберете EMS, ние не испрати други логистика режим ВРАЌА : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H во рок од 14 дена од денот на купувањето. За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци. Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Ние прифаќаме aliexpress плаќање само. Ние брод во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Сериозни понудувачи само, ве молам. Нарачки ќе бидат откажани и неплатени објект спор поднесени ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ohhunt
Водич Должина:
Други
Број На Модел На:
QD железнички планината
Водич Тип:
QD железнички планината
Тип:
брзо ослободување планината
Тежина:
70g
Планината Тип:
Picatinny/Weaver Железнички Планината
Материјал:
Алуминиум
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина
Парчиња:
1
Завршува:
matte
Должина:
45mm
Висина:
20mm

Поврзани производи