Жените Ѕвезди Печати Лабава Блуза Дами Лето Долг Ракав Розова Боја Црна, Сива Блузи Блуза Облека
Ново - 15 %

Жените Ѕвезди Печати Лабава Блуза Дами Лето Долг Ракав Розова Боја Црна, Сива Блузи Блуза Облека

Залиха
DEN 425.76
DEN 362.00
Износот:

Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Жените мода се облекуваат
Стил : Блуза фустан Материјал : Полиестер
Пакет се вклучени : 1x фустан
Големина на Табела : Ознака Големина Биста(cm) Должина(cm) S 132 93 М 136 94 L 140 95 XL 144 96
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Начин На Плаќање Превозот Услови
.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Meihuida
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
жените блуза
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Поврзани производи