природни кристал монистра хривнија опал cinnabar круна една рака string женски модни накит
Ново - 5 %

природни кристал монистра хривнија опал cinnabar круна една рака string женски модни накит

Залиха
DEN 637.44
DEN 606.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LONUXN
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Бар Поставување
Обликотшема:
круна
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
опал
Стил:
Вода круна
Продажбата сериски број:
00218
Производство Број:
201509202138
Потекло:
Жеџијанг Yiwu

Поврзани производи