AARDIMI Плус Големина 35-43 Есен&Зима Вистинска Кожа Жените Чизми 3 Бои Zip Жените Мартинс Чизми Кравја Кожа Рамни Чизми Жена
Ново - 49 %

AARDIMI Плус Големина 35-43 Есен&Зима Вистинска Кожа Жените Чизми 3 Бои Zip Жените Мартинс Чизми Кравја Кожа Рамни Чизми Жена

Залиха
DEN 2878.08
DEN 1468.00
Износот:


Врвен Квалитет На Рачно Изработени Жените Чевли Вистинска Кожа Жени Обувки Пролет&Есен Гроздобер Чипка Глуждот Чизми Рамен Bootie Botas Mujer

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
AARDIMI
Сезоната:
Зима
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Рим
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
вистинска кожа жените чизми

Поврзани производи