Mecresh Сребрена Боја Мода Кристал Хривнија Голема Кристал Teardrop Хривнија за Жени Свадба Накит Додатоци SL051
Ново - 10 %

Mecresh Сребрена Боја Мода Кристал Хривнија Голема Кристал Teardrop Хривнија за Жени Свадба Накит Додатоци SL051

Залиха
DEN 268.32
DEN 241.00
Износот:


Бренд : Mecresh
Предмет Тип : Нараквица за Жените/Кристал Хривнија/Свадба Накит
Материјал : Цинк Легура / Кристал / AAA Кристал
Главната Боја : Сребрена Боја / Зелена Боја
Прилики : Свадбена /Партија /Матурска /Годишнината
Подарок за : Невестата /Деверуша /Божиќ Подарок /Нова Година
Еколошки Стандард : Противалергиски/Доведе/Никел Слободни

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
SL051
Пол:
Жените
Бренд Име:
mecresh
is_customized:
Yes
Други Камен:
Кристал
Typle:
Хривнија за Жените/Кристал Хривнија/Свадба Накит
боја:
Сребрена Боја / Зелена Боја
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Партија / Матурска / Годишнината
Подарок за:
Невести / Деверуша / Мајка / Девојка / Сопруга
Пакет:
Меур плик
Еколошки Стандарди:
Противалергиски / Доведе / Никел / Кадмиум Слободни
Обликот:
teardrop
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи