SOACH 50pcs Најнов Музички елемент Гитара Зема Дебелина 0.46 mm
Ново - 5 %

SOACH 50pcs Најнов Музички елемент Гитара Зема Дебелина 0.46 mm

Залиха
DEN 198.24
DEN 188.00
Износот:


започнете
Прочитајте внимателно :
1. Овој производ е поделена на три видови на дебелина, 0.46 мм, 0.71 мм, 1.0 mm.
2. Можете да изберете слика според следнава слика, и кажи ми ја сликата под број, ако не му кажете на клиентите модел број, случајно го испрати изберете моделот.
3. кажете ми што сакате да ја купите изберете дебелина. Ако не кажат на сервисот за дебелината, по случаен избор ги собереш изберете дебелина.
4. Одберете го моделот и соодветните дебелина за секој 10pcs зема
5. Ако купувате 10pcs само може да изберете шаблон дебелина,
Како што 1 P1-1,0.46 MM
6. Ако купувате 50pcs, можете да изберете 5 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ вкупно 50pcs
7. Ако купувате 100pcs, можете да изберете 10 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ .. вкупно 100pcs

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
0.46 mm
Бренд Име:
SOACH
Тип:
Избере
is_customized:
Yes

Поврзани производи