Zhui Ѕвезда 5D DIY Дијамант Сликарство. виолетова пеперутка Вез Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Оркестарот Подарок
Ново - 20 %

Zhui Ѕвезда 5D DIY Дијамант Сликарство. виолетова пеперутка Вез Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Оркестарот

Залиха
DEN 239.04
DEN 191.00
Износот:

Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Време на испорака : За 7-15 дена. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото

Поврзани производи