За Hyundai Tucson 2005-2009 автомобил задните опашка магла светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром опфаќа трим калапи 2 парчиња/1LOT
Ново - 15 %

За Hyundai Tucson 2005-2009 автомобил задните опашка магла светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром опфаќа трим калапи

Залиха
DEN 1439.52
DEN 1224.00
Износот:

Опис : 1 : Item Fitment:За hyundai tucson 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сосема нов 4 : Материјал : Висок Квалитет ABS 5 : бројот на : 1 LOT 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот . Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 70% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Step2 : отстрани 3m лепак во грбот; Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!) Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
2inch
Бренд Име:
ALUXLWXR
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
2inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година
Име На Модел:
053
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
автомобил додатоци
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson

Поврзани производи