DWE CC RF картичка читатели 125khz контрола на пристап додаток вратата настроената безконтактни картичка rfid читач цена со wg26 или 34

DWE CC RF картичка читатели 125khz контрола на пристап додаток вратата настроената безконтактни картичка rfid читач цена со

Залиха
DEN 1101.60
Износот:

DWE CC RF картичка читатели 125khz контрола на пристап додаток вратата настроената безконтактни картичка rfid читач цена со wg26 или 34
ID картичка читателот го спречува користењето на лошо анти-мешање способност и нестабилност на аналогни кола. Користење на Американската увозот U2270 B чип лична карта дизајн, дизајн на производот стабилност, и широк адаптација.
Користење на анти-мешање, анти-висок напон заштита коло, заштита на читателот да го положат сите надвор врски на напон подолу 50 V никогаш нема да се оштети.
Читателот може да се контролира со светла и звуци.
Спецификација :
Фреквенција : 125khz
Големина : 86x42x17mm
Напон : 9-16 V
Актуелни : 50m A
Излезен Формат : WG26 или WG34
Читање опсег : 5 до 10cm близина опсег
Комуникацијата на далечина : 100 долга низа комуникација
Вода доказ функција
Пакет :
1 x RFID 125khz близина читач на картички

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
002G контрола на пристап на читач на картички
Фреквенција:
125 khz rfid
контрола на пристап додаток:
вратата настроената
Интерфејс:
wg26 / wg34
Големина:
86X42X17mm
Функција:
125 khz em4100 rfid читач
Поддршка:
ознака em4100
Функција:
rfid id читач на картички
function1:
125khz читач на картички
Трговија на големо:
цената на rfid читач
function3:
безконтактни картичка читатели

Поврзани производи