25mm ( 1 широк ) Webbing 5 метри полипропилен Светло сив за Кеси за Шиење Појас Webbing Здрав Темно Зголеми Овошје Зелена Виолетова

25mm ( 1 широк ) Webbing 5 метри полипропилен Светло сив за Кеси за Шиење Појас Webbing Здрав Темно Зголеми Овошје Зелена Виолетова

Залиха
DEN 90.72
Износот:


25mm ( 1" широк ) Webbing 5 метри полипропилен за Кеси за Шиење Појас Webbing Здрав плетенка рака Облека, Чевли
Боја неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок е можно.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Ширина:
25mm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Број На Модел На:
W004
Материјал:
Полиестер / Најлон
боја:
Темно Роуз, Овошје Зелена, Виолетова, Светло сива
Должина:
5 yards

Поврзани производи