5pcs Антички Сребрен Рамен Крајот Монистра Капа Одговара Рамен Кожа Кабелот Хривнија Накит Одлуки Делови DIY Модни Додатоци Накит
Ново - 12 %

5pcs Антички Сребрен Рамен Крајот Монистра Капа Одговара Рамен Кожа Кабелот Хривнија Накит Одлуки Делови DIY Модни Додатоци

Залиха
DEN 200.16
DEN 176.00
Износот:

метар метар дворот метар метар метар метар
5pcs Антички Сребрен Рамен Крајот Монистра Капа Одговара Рамен Кожа Кабелот Хривнија Накит Одлуки Делови DIY Мода Накит Додатоци
количини : 5pcs
боја :антички сребрен
големина :22*21mm
внатрешниот дупка големина : 17*5mm
материјал : цинк легура
употреба : за рамен кожа кабелот изработка на делови
состојба : 100% нов бренд Конверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен
Плаќање : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.
Превозот : 24hours испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 3-7 работни денови Ако вашата цел износ>=200 бесплатен превозот од DHL/EMS/UPS/DPEX. Ние ќе го избере најдобар начин. Тоа обично трае околу 4-10 дена. Ако вашата нарачка износ од помалку од 200 Ние ќе брод од страна на кина пост се регистрирате воздух mail,тоа трае околу 10-25 работни денови.
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Повратни информации : Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас ! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!! Продавница две-димензионални код(- =+ += -).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
станот монистра капи
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Должина:
2.1cm
Производ Карактеристики:
станот монистра капи
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
2.2cm
боја:
антички сребрен
Големина:
22*21
Внатрешниот дупка големина:
17*5mm
Материјал:
Цинк Легура
Употреба:
за рамен кожа кабелот накит одлуки делови

Поврзани производи