Моден bandana 2017 Свила Шамија Луксузни Жените Бренд Марами за Жените Shawl Висок Квалитет Синџири Торби за Плажа Cover-up Кејп
Ново - 15 %

Моден bandana 2017 Свила Шамија Луксузни Жените Бренд Марами за Жените Shawl Висок Квалитет Синџири Торби за Плажа Cover-up

Залиха
DEN 376.80
DEN 320.00
Износот:


Моден bandana 2017 100% Свила Шамија Луксузни Жените Бренд Марами за Жените Shawl Висок Квалитет на Печатење hijab заврши 180*90 СМ
ГОЛЕМИНА : 180*90 см

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FZS41
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Peacesky
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
180*90cm

Поврзани производи