2017 Најновите 1 BUC Миленичиња Куче Кеси Преносни Фармацевт Коска Тип Случај За Пет Отпад Кеси Производи За Кучиња Милениче Производ
Ново - 22 %

2017 Најновите 1 BUC Миленичиња Куче Кеси Преносни Фармацевт Коска Тип Случај За Пет Отпад Кеси Производи За Кучиња Милениче

Залиха
DEN 53.76
DEN 42.00
Износот:

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем . Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. -Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Врз основа на досегашното искуство.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Caratteristica : 100% brandnew и Висок квалитет. ГОЛЕМИНА на : Коските Тип Диспензерот : 8см*4cm(1 парче Коска Тип Фармацевт) Кеси : Џеб ширина 23cm длабочина 30cm ширината на дното 13cm(3 јачина на звук/set) Боја : Како на сликата покаже Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да Додадете Желба Листа или Add to My Favourate Продавници за долгорочни односи. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Земавме овие фотографии од самите себе. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). -Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. : ) Yous Искрено! Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : -Ние не се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DogLemi
Број На Модел На:
1
Употреба:
Pooper Scoopers & Кеси
Куче Отпадоци Ставка Type:
Pooper Scoopers & Кеси

Поврзани производи