1Pc (7 Серија) Новина Молив Гуми Цртан филм канцелариски гума гумичка Канцелариски материјал Училиште за деца за Учење резерви (сс-a886)
Ново - 30 %

1Pc (7 Серија) Новина Молив Гуми Цртан филм канцелариски гума гумичка Канцелариски материјал Училиште за деца за Учење резерви

Залиха
DEN 36.96
DEN 26.00
Износот:


Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Kawaii Новина гумичка, подарок за Деца
Спецификации :
Големина : Види фото
7 Серија за избере!!
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
дизајн:
Цртан филм
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Возраст:
>3 Години
Бренд Име:
GANSSIA
Број На Модел На:
сс-a886
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Промотивни Гумичка Форма:
види фото
боја:
бои испраќање на случаен избор
Употреба:
училиште, канцеларија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи