5pcs Вежба Bur Адаптер Конвертор FG 1.6 mm до HP 2.35 mm месо тело Полирач Стоматолошки
Ново - 10 %

5pcs Вежба Bur Адаптер Конвертор FG 1.6 mm до HP 2.35 mm месо тело Полирач Стоматолошки

Залиха
DEN 681.12
DEN 613.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
poseida
Модел:
Вежба Bur Адаптер Конвертор
Земја/Регион на Производство:
Кина

Поврзани производи