Fastcamp Мега за 5persons-Инстант Скокачки шатор Еден допир pop-up риболов логорување на отворено Семејство Шатор
Ново - 30 %

Fastcamp Мега за 5persons-Инстант Скокачки шатор Еден допир pop-up риболов логорување на отворено Семејство Шатор

Залиха
DEN 9936.96
DEN 6956.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Структура:
Една Спална Соба
Слоеви:
Еден
Капацитет:
5/8
Број На Модел На:
jq-tent055
Пол Материјал:
Fiberglass
Дното Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Тип:
5 + Личност Шатор
Бренд Име:
COBO
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Област:
260*215*120cm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
Ткаенини:
Полиестер
Боја:
Зелена,Кафеава,Сива
Големина:
260*215*120cm
Пакување големина:
105CM
Тежина:
2.8kg

Поврзани производи