LNRRABC Мода Нокти Вежба Малку Помине Керамички Камен Мулти-големина Ротирате Брус Cuticle Мулти-во облик на Електрична Мелење Главата Додатоци
Ново - 14 %

LNRRABC Мода Нокти Вежба Малку Помине Керамички Камен Мулти-големина Ротирате Брус Cuticle Мулти-во облик на Електрична Мелење

Залиха
DEN 33.60
DEN 29.00
Износот:

Количина : 1 PC Тип : Ноктите Вежба Малку Материјал : Керамички Камен Стил : Западен Стил Боја : Розова Големина : Како Слика Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот : САД : 10 - 35days., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена.Други земји : 15-55 дена.Тоа може да биде подолг. Ако вашата цел износ е помалку од 15$, ние испрати парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и други економија превозот начин. Ако сакате да користите брза испорака можете да додадете превозот надомест,ние обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12 работен ден до друга земја) Повратните информации Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас прво,ве молиме да не даде негативен фидбек. Се враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, не грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе ви ги даде надомест на штета. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши. Купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Контактирате за Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние сме подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 30-6 : 00pm(понеделник - сабота) Пекинг Време ако сте сакале да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме да не купи некој работи од нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Третман
Број На Модел На:
мелење тркала
Количина:
1pc
НЕТО-WT.:
20*3 сл
Состојка:
Четири песок флинт Edinburgh
Бренд Име:
LNRRABC
Тип:
мелење тркала

Поврзани производи