6pcs/вештачка свила пупка роза свадба букет дома декорација DIY венец раце со цвет колаж декорација симулација цвет
Ново - 11 %

6pcs/вештачка свила пупка роза свадба букет дома декорација DIY венец раце со цвет колаж декорација симулација цвет

Залиха
DEN 32.64
DEN 29.00
Износот:

Име на производ : роза Услови : 100% нов и висок квалитет, Големина : цвеќиња од 2,5 cm Материјали : свила Боја : 12 видови Цел : 'свадба декорација, дома декорација, градина декорација на одмор партија, венец на DIY подарок кутија колаж, чевли и капи xionghua, облека итн.
Забелешка : поради различни следи и камера светла може да биде мало боја разлика, сите бои е даден приоритет да се со вистински. Топло прашува : имаме доволно залихи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа најдоцна, ви благодариме

Декларираните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
6D
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
декоративни цвет и гарланд роуз
Стил:
Цвеќиња
Повод:
Свадба
Цел:
свадба, дома

Поврзани производи