XSKEMP 9H Таблета Калено Стакло За Леново Tab3 8.0 TB3-850F M L(Не одговара Јога табот 3 8.0) Инчен Екран Заштитник Заштитна Фолија
Ново - 25 %

XSKEMP 9H Таблета Калено Стакло За Леново Tab3 8.0 TB3-850F M L(Не одговара Јога табот 3 8.0) Инчен Екран Заштитник Заштитна

Залиха
DEN 216.96
DEN 163.00
Износот:

XSKEMP 9 H Таблета Калено Стакло За Леново Tab3 8.0 TB3-850 F M L(Не одговара Јога табот 3 8.0) Инчен Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран. Карактеристики : 1.Површинска Цврстина На 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и надворешни шокови. 2.Анти-да се загрози Филм Ако скршен,со калено стакло паузи во мали spiecesthat не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. 3.Oleophobic Слој На oleophobic слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти. 4.Нежен Допир На самолепливи силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа. 5.Ултра Тенок и Целата Транспарентност На калено стакло е само 0,3 mm дебелина која има одлична светлина. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Леново
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел:
за Леново Tab3 8.0 TB3-850F M L(Не одговара Јога табот 3 8.0)

Поврзани производи