1pcs Нерѓосувачки Помине Cuticle Смена Држи Прстот Мртвите Кожата Двојно Двострано Cuticule Смена Помине Cuticle Тласкач Помине Уметност Алатки
Ново - 12 %

1pcs Нерѓосувачки Помине Cuticle Смена Држи Прстот Мртвите Кожата Двојно Двострано Cuticule Смена Помине Cuticle Тласкач Помине

Залиха
DEN 85.92
DEN 76.00
Износот:


1pcs Нерѓосувачки Помине Cuticle Смена Држи Прстот Мртвите Кожата Двојно Двострано Cuticule Смена Помине Cuticle Тласкач Помине Уметност Алатки Cuticula
Опис
Cuticle Помине Тласкач Лажица Нож Нокти Педикир Спроведување
Изработени од нерѓосувачки челик
Две завршува со две различни алатки
Cuticle Тласкач Лажица
Нож за чистење на Под Ноктите Cuticle или Нечистотија
Должина : app 13.5 cm( прибл)
Количина : 1pc
Пакетот вклучува :
1x помине тласкач
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
1x nail pusher
Број На Модел На:
нови Cuticle Тласкач
Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
ноктите алатка
Употреба:
Помине Уметност
Материјал:
метал cuticle тласкач
Cuticle Тласкач:
ноктите cuticle смена
Име на производ:
Cuticle Тласкач
Функција:
Нерѓосувачки Челик Cuticle Смена
Нови:
Двојно Двострано Прст Мртвите Кожата Притисни Помине Cuticle Тласкач

Поврзани производи