Велосипедизам Џерси 2017 Мажите Лето Пијан Повторно Пиво Велосипед возење Велосипед Облека Тркачки Спорт mtb Велосипед Џерси Велосипед Носат Облека Ropa
Ново - 31 %

Велосипедизам Џерси 2017 Мажите Лето Пијан Повторно Пиво Велосипед возење Велосипед Облека Тркачки Спорт mtb Велосипед Џерси

Залиха
DEN 987.84
DEN 682.00
Износот:


Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина ,или други тело податоци
Ви благодариме за вашето внимание !
Велосипедизам Џерси 2017 Мажите Лето Пијан Повторно Пиво Велосипед возење Велосипед Облека Тркачки Спорт mtb Велосипед Џерси Велосипед Носат Облека Ropa Maillot Ciclismo
Материјал : Полиестер
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Answer : ___________________________ Note :
1) ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред ставање на вашата цел и ве молиме овозможи неколку сантиметри се разликуваат поради прирачник за грешка при мерење.
2) боја може да биде малку поинаков од реалниот поради светла или различни seetings на вашиот гледање на екранот, ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиентите.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CC6390
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Поврзани производи