Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување Снимање Лов Рака Армијата Борба Против Опрема

Airsoft Тактички Единствена Точка Пиштол Пиштол Пролет Lanyard Прашка Брзо Ослободување Снимање Лов Рака Армијата Борба Против

Залиха
DEN 186.72
Износот:


Опис На Производот Карактеристики :
Тактички единствена точка мисија прашка систем.
Направени со висока густина најлон материјал .
Се водат должина направи тоа одговара на сите луѓе.
Погоден за повеќето од пушки, кул. Материјал : Трајни Најлон Ментално Кука
Должина : околу 54cm Водат Должина : 128cm Боја : како на сликите покажуваат Пакет се вклучуваат : 1 * на Рака Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
JESBERY
Број На Модел На:
HW0827-01

Поврзани производи