Нови Лето Ретро Геометриски Секси Еден Парчиња Бански Жените Спорт Костим за капење Топла Beachwear Дама Костим за Капење Врвен Квалитет М-3XL
Ново - 15 %

Нови Лето Ретро Геометриски Секси Еден Парчиња Бански Жените Спорт Костим за капење Топла Beachwear Дама Костим за Капење Врвен

Залиха
DEN 902.40
DEN 767.00
Износот:


*Чистење : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање.
Големина
Вашиот Биста Половината
Вашиот Колк
Вашата Тежина
M/40
83-87cm
68-72cm 88-92cm 50-55kg
L/42 88-92cm 72-76cm
92-96cm
55-60kg
XL/44
93-97cm
76-80см
96-100cm
60-70kg
XXL/46 98-102cm 80-84cm 100-104cm 70-75kg
3 XL/48 103-107cm 84-88cm 104-108cm 75-80kg
Напомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.204 lb

Декларираните карактеристики

Големина:
38, 46, 42, 40, 44
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Најлон,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
40
Шаблон Тип:
Геометриски

Поврзани производи