58*24-80mm w*h*l Алуминиумска Комплет Кутија Heatsink Школка алуминиум Екструдиран Профили PCB одбор куќиште
Ново - 8 %

58*24-80mm w*h*l Алуминиумска Комплет Кутија Heatsink Школка алуминиум Екструдиран Профили PCB одбор куќиште

Залиха
DEN 120.00
DEN 110.00
Износот:

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја.Структура : Split58*24*80 mm (W-З-Л) алуминиумски батеријата кутија во алуминиумска кутија проектот кутија Комплет / алуминиумска кутија lectronic Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.(Многу благодарам )
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет. Оваа 95-55-125 mm (W-З-Л) алуминиумски батеријата кутија во алуминиумска кутија проектот кутија Комплет / алуминиумска кутија lectronic ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел .
Забелешки :
1. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн. но, ние не можеше да гарантира нема даночни давачки . Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме . Цената според објектот е должината , обработка метод и количините. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори . Cargos обично се пратени од Кина Пост или DHL , времето за испорака на Кина е околу 20-35 дена, и постои мал ризик.ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова . f или машинска ве молиме да ни снабдување CAD(dwg) датотеки , и свила екран или ласерски ве молиме да ни нудат Corel DRAW датотека. за количество барања. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа . ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција .

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
YGK-004
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Структура:
Цевка
Примена:
електрични делови

Поврзани производи