24pcs Нокти Краток француски Стил Лажни Совети Лажни Нокти Налепници Оркестарот DIY Алатка-B118
Ново - 14 %

24pcs Нокти Краток француски Стил Лажни Совети Лажни Нокти Налепници Оркестарот DIY Алатка-B118

Залиха
DEN 80.64
DEN 69.00
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Вие сте во потрага на оваа една од еден вид, го направите тоа сами, лажни нокти поставени Толку згодна, shinning, и убава Највисок квалитет на располагање со не штети на ноктите, бидејќи тие се целосно пренослив Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни Може да додадете помине уметност декорации на ноктите и дизајн свој стил и модел Погоден за професионална употреба & домашна употреба Користење повод : Вокација,Одмор,Подароци,Партија,Било која Прилика Како да се применуваат : 1.чисти нокти, притисни назад кутикулите 2.одберете ја точната големина на ноктите 3.притиснете за тоа Како да се отстрани : 1.не сила или повлече ноктите исклучување 2.натопете помине во топла вода за 10-15 минути 3.нежно кора исклучување на работ Спецификации : Материјал : Акрилик Пакет големина(Dxšxv) : 14x6.7x2cm/5.51x2.63x0.78"(приближно) Боја : како на сликата покажува Количеството : 24 Компјутери/1 Сет(Помине лепак не е вклучена) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 24pcs x Краток Лажни Нокти(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Материјал:
Пластични
Ноктите Ширина:
како детали
Број На Модел На:
Други
Должина На Ноктите:
како детали
Примена:
Прст
Големина:
as details
Количина:
24 компјутери
Тип:
Целосна Помине Совети

Поврзани производи