Handknit Водат Мека Вистински Mohair Новороденче Обвива Шупливи Обвива 60X30cm Новороденче фотографија реквизити БЕБЕ ТУШ

Handknit Водат Мека Вистински Mohair Новороденче Обвива Шупливи Обвива 60X30cm Новороденче фотографија реквизити БЕБЕ ТУШ

Залиха
DEN 374.88
Износот:


Декларираните карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Големина:
60x30cm
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
DJW
Бренд Име:
Не&Џуди
избор:
бебе/новороденче фото реквизити,бебе туш
Процесот:
handknit
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Материјал:
ангола mohair
is_customized:
Yes

Поврзани производи