USB Батеријата Полначот NP-BN1 За Sony TX66 TX200 TX20 TX30 TX1 TX7 TX5 DSC-QX10 QX30 QX100 TF1 TX10 TX100 T110 T99 W730 330 Камера
Ново - 10 %

USB Батеријата Полначот NP-BN1 За Sony TX66 TX200 TX20 TX30 TX1 TX7 TX5 DSC-QX10 QX30 QX100 TF1 TX10 TX100 T110 T99 W730 330

Залиха
DEN 191.52
DEN 172.00
Износот:


USB Батеријата Полначот NP-BN1 За Sony TX66 TX200 TX20 TX30 TX1 TX7 TX5 DSC-QX10 QX30 QX100 TF1 TX10 TX100 T110 T99 W730 330 Камера
Карактеристики : 1. Висок ефикасноста на полнење. 2. Преоптоварување & кратки-коло заштита. 3. Свитлива AC приклучокот е дизајниран за да зачувате простор и да се носат удобно. 4. Smart LED статус на полнење индикатор.(Црвена : Полнење, Зелена : Целосно Наполнета) 5. AC/DC излез за двата дома и патување употреба. 6. USB Порта, добро за полнење со компјутер, лаптоп, моќ банка итн. Спецификација : Влез : DC 5 V Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 400m A~600m A Charing Време : 2-3 часа Погоден Батеријата Модел : За Sony NP-BN1 Одговара за : Sony DSC-QX10 QX30 QX100 TF1 TX66 TX200 TX20 TX30 TX1 TX7 TX5 TX10 TX100 T110 T99 W730 W320/W330/W350/W360/W370/W380/W730/W150 PM001 Камера Пакетот Вклучува : 1x Полнач за батерии 1x USB Кабел

Декларираните карактеристики

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Бренд Име:
coogens
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
Број На Модел На:
USB Полнач за BN1/CNP120
екран:
No

Поврзани производи