Балерината Ѕид Налепници Цитати Само Танц Елегантен Танц Студиото Ѕид Decals За Деца Соби Девојки Home Art Отстранлив DIY
Ново - 18 %

Балерината Ѕид Налепници Цитати Само Танц Елегантен Танц Студиото Ѕид Decals За Деца Соби Девојки Home Art Отстранлив DIY

Залиха
DEN 431.52
DEN 354.00
Износот:


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Многу Мал : 34 х 42 см Мал : 42 x 52 см
Медиум : 46 х 57 см
Голем : 57 x 71 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Големина:
46x57cm, 42x52cm, 57x71cm, 34x42cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
М-1052
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Спецификација:
Single-piece Package

Поврзани производи