PLstar Космосот 2018 Нови Tupac 2pac Joggers Панталони 3d Печатење Карактер Sweatpants Мажи/Жени Целосна Должина обичниот Хип Хоп Панталони
Ново - 30 %

PLstar Космосот 2018 Нови Tupac 2pac Joggers Панталони 3d Печатење Карактер Sweatpants Мажи/Жени Целосна Должина обичниот Хип

Залиха
DEN 1007.52
DEN 705.00
Износот:


Ние, исто така, бесплатен превозот да the United Statesvia e Packet .
Тоа е поевтино, но побавно ако објектот да биде Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail / Парцела или e Packet.
ВРАЌАЊЕ И ЗАМЕНА
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ви благодариме.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Доколку ви се допаѓа нашата производи и задоволни со нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
Ве молиме проверете ги вашите ( Хип , Половината , Должина ) да бидете сигурни дека тоа одговара на вас
Забелешка : поради мерењето на секој човек на различни начини , грешката може да се 1-3 CM , ве молиме да се разбере .
Ве молиме потврдете го вашиот испорака информации внимателно пред исплата, вклучуваат и вашата адреса, тупаница и презиме, поштенски код, телефонски број итн.
Ве молиме имајте во предвид : купувачот треба да го плати превозот на трошоците за враќање или размена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Времето за испорака зависи од дестинации Далечински земји и строги Царински (eg Brazil) Ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди сите наши клиенти со врвна услуга.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
PLstar Космосот
Број На Модел На:
pants20
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Никој

Поврзани производи