1Pc рачно изработени Вештачки fuzzy Рогови-како тревата лист растенија флорес Дома свадба DIY декорација лажни Цвеќиња засади дрво гранки
Ново - 17 %

1Pc рачно изработени Вештачки fuzzy Рогови-како тревата лист растенија флорес Дома свадба DIY декорација лажни Цвеќиња засади

Залиха
DEN 81.60
DEN 68.00
Износот:

1 Pc рачно изработени Вештачки fuzzy Рогови-како тревата лист растенија флорес Дома свадба DIY декорација лажни Цвеќиња засади дрво гранки
Име : Вештачки fuzzy Рогови-како трева
Материјал : Пластични, Свила
Целата Должина : 33cm
Тежина : Околу 15 g
Пакетот вклучува : 1pc (Не Вазна)
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секоја гранка е премногу долг, може да се наведнуваат нив за пакување. Кога ќе го добиете производот, исправете тоа!
Тоа нема да влијае на појавата! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Декларираните карактеристики

Големина:
33cm
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Artknock
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
A2449
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, fuzzy растенијата

Поврзани производи