удобноста перница insole пета нозе се подготвуваат & поддршка нога висока пета заштита заштитен ракав Табани Болка Нозе нога нега
Ново - 6 %

удобноста перница insole пета нозе се подготвуваат & поддршка нога висока пета заштита заштитен ракав Табани Болка Нозе нога

Залиха
DEN 240.00
DEN 226.00
Износот:


удобноста перница insole пета нозе се подготвуваат & поддршка нога висока пета заштита заштитен ракав Табани Болка Нозе нога нега
Нови Силикони пета заштитник ракав унисекс навлажнувачки Табани ублажување на пета болка во петицата нога нега 2pair слободни shippment
Број : 34-45 дворови нога
Пакување : една е еден пар од 2 победи, без оглед на левата нога.
Производ дебелина од околу 0.3 цм. Тежина : 0.083/kg
Функција :
1) ублажување на болка во петицата, пета притисок за намалување на ефектот на амортизацијата притисок
2) ефекти од анти-нога попуштат
3) омекне calluses навлажнувачки ефект белење
1, висока воздушно сушен или сол, надворешни триење, p H, органски растворувач и трауматски повреди на кожата ткиво.
2, дебел слој corneum, не фоликулите на косата, потни жлезди, жлезди лачат помалку ногата на кожата, предизвикува површината на кожата е сува.
3, на микроциркулацијата.
4, габични инфекции, и генетските фактори.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
чевли перница
Број На Модел На:
8.5 cm*4.5 cm
Бренд Име:
сонцето-мувла
Материјал:
Силикони

Поврзани производи